NAUKA GRY NA FORTEPIANIE / PIANINIE
BARBARA I LUCJAN BENISZ
Barbara Benisz
Lucjan Benisz
Barbara Benisz

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) Wydziału II Fortepianu, Klawesynu i Organów (specjalność: gra na fortepianie) w klasie fortepianu prof. Bronisławy Kawalla (studia magisterskie). Posiadam pełne uprawnienia pedagogiczne do prowadzenia klas fortepianu głównego w szkołach muzycznych na wszystkich poziomach - podstawowym, gimnazjalnym i licealnym (ukończone Studium Pedagogiczne w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie).

   Będąc studentką V roku rozpoczęłam pracę w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie jako nauczyciel fortepianu głównego. Prowadziłam tam zajęcia na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i licealnym.

   Po kilku latach rozpoczęłam własną działalność pedagogiczną w ramach firmy NAUKA GRY NA FORTEPIANIE BARBARA BENISZ, a od 2014 r. NAUKA GRY NA FORTEPIANIE BARBARA I LUCJAN BENISZ. Moimi uczniami są dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na wszystkich poziomach zaawansowania.