NAUKA GRY NA FORTEPIANIE / PIANINIE
BARBARA I LUCJAN BENISZ
Barbara Benisz
Lucjan Benisz
Lucjan Benisz

* Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) Wydziału II Fortepianu, Klawesynu i Organów (specjalność: gra na fortepianie) w klasie fortepianu prof. Bronisławy Kawalla (studia magisterskie) oraz prof. Jana Ekiera (studia podyplomowe).

*
Ukończyłem Studium Pedagogiczne w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.Posiadam pełne uprawnienia pedagogiczne do prowadzenia klas fortepianu głównego w szkołach muzycznych na wszystkich poziomach - podstawowym, gimnazjalnym i licealnym.

* Bezpośrednio po ukończeniu studiów magisterskich rozpocząłem pracę pedagogiczną w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie prowadząc zajęcia z fortepianu głównego oraz w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Warszawie prowadząc klasę z fortepianu głównego na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i licealnym. Wielokrotnie przygotowywałem uczniów i studentów do konkursów pianistycznych, na których zdobywali nagrody i wyróżnienia.

*Obecnie prowadzę własną działalność pedagogiczną w ramach firmy
NAUKA GRY NA FORTEPIANIE BARBARA I LUCJAN BENISZ, mając lekcje zarówno z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi na każdym poziomie zaawansowania.